Blog

Návštevy: 7638

Máte prevádzku v Košiciach a nemáte virtuálnu prehliadku?

Virtuálna prehliadka je v dnešnej dome samozrejmosťou pri prezentovaní prevádzky. Áno takáto prehliadka je spôsobom ako nechať nazrieť potencionálných klientov do Vašej prevádzky a tým ich v prvom kroku osloviť a preto má zmysel už aj ako samotná prehliadka. Virtualnekosice.sk však ponúkajú virtuálnu prehliadku pre Košické prevádzky vždy ako obsah balíka, ktorého účelom je zviditelnenie sa v sieti internetu. Nevyberáme si, nie je pre nás dôležité oslovovať hlavne veľké firmy, my si vážime každého klienta a máme podmienky šité na mieru aj pre menšie  prevádzky, či už v centre mesta, v obchodnom centre, alebo v niektorej mestskej časti.

Návštevy: 3515

Zavolajte si odborníkov z vymknuty.sk !

Máte zabuchnuté dvere a neviete si rady?

Nechajte tento problém na nás. Za pár minút Vás dostaneme z tejto nepríjemnej situácie. Sme Vám k dispozícií 24 hodín denne, kedykoľvek a kdekoľvek v Košiciach a blízkom okolí. Jednoducho nám zavolajte a zbavíme Vás starostí.

Návštevy: 16230

Spoznajte svoje sídlisko!

Prezentovať a zviditeľňvať miesta a  prevádzky na jednotlivých sídliskách, to je a vždy bude našim hlavným cieľom. Preto v marci začneme s realizáciou "virtuálnej prehliadky sídliska". Ako prvé bude zrealizované sídlisko Ťahanovce. Samozrejmosťou je umiestnenie prevádzok, ktoré sú v V-MC sídliskovom katalógu do tejto prehliadky...