Pre rýchly výber kliknite na kategóriu

Kostoly Kultúra Obchod Obľúbené miesta Pub Školy Služby Šport Stravovanie Ubytovanie Voľný čas Zdravie, krása

Po výbere kliknite v článku na ikonu:   Pozrieť virtálnu prehliadku v Google mapách pre prechod do virtuálnej prehliadky   pre prechod na Facebook stránku  pre prechod na web stránky firmy    navigácia do prevádzky

Iron Club

Prečítané: 1519x

 

 

IRON CLUB Vám prináša jedinečné športové vyžitie a relax s možnosťou príjemného posedenia v reštaurácii, salóniku, kaviarni či letnej terase, v plne klimatizovaných exkluzívnych priestoroch s možnosťou usporiadania spoločensko - rodinných akcií (rodinné výročia, semináre, firemné posedenia ).

Reštaurácia ponúka široký výber gastronomických špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne.V našej ponuke je pravidelné denné menu,ktorého prehľad je týždenne aktualizovaný. Kaviareň a reštaurácia okrem bežných alkoholických a nealkoholických nápojov a kvalitnej kávy Vám ponúka široký výber miešaných nápojov. Pre ranostajov máme pripravený pestrý výber z raňajkového menu. Pre detičky je v našich priestoroch pripravený  detský kúťik , ktorý je pod dohľadom recepčnej.

Samozrejmosťou je možnosť bezplatného parkovania pred reštauráciou.

Komentárov   

0 #2 Justinmooks 2018-05-16 14:58
With thanks! I like this!
Citovať
0 #1 Jozef 2016-03-12 19:52
Velmi milo ma prekvapil ochotny personal, prijemne prostredie, chutne a lacne jedla. Som bol velmi spokojny. Inac stranka virtualnekosice.sk je super :)
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

       

facebook_page_plugin