Pre rýchly výber kliknite na kategóriu

Kostoly Kultúra Obchod Obľúbené miesta Pub Školy Služby Šport Stravovanie Ubytovanie Voľný čas Zdravie, krása

Po výbere kliknite v článku na ikonu:   Pozrieť virtálnu prehliadku v Google mapách pre prechod do virtuálnej prehliadky   pre prechod na Facebook stránku  pre prechod na web stránky firmy    navigácia do prevádzky

Tempus Car

Návštevy: 2763

poločnosť Tempus-Car, s.r.o. bola založená v roku 2005, kedy zároveň získala autorizované dealerstvo pre predaj a servis osobných a úžitkových vozidiel zn. RENAULT a DACIA v Košiciach.

Po úspešnom vykročení na automobilový trh v Košickom regióne a s narastajúcim počtom zákazníkov sme sa rozhodli vylepšiť a rozšíriť poskytované služby v oblasti riešenia poistných udalostí pre všetky značky vozidiel. Na základe skvalitnenia služieb sme vybudovali novú lakovňu s doplnením ďalšieho lakovacieho boxu a prípravných miest s najnovšou a  najmodernejšou technológiou. Vďaka maximálnemu úsiliu o spokojnosť svojich zákazníkov ako pri kúpe, tak i pri následovnom servisovaní vozidla spoločnosť Tempus-Car udržuje vysoký štandard kvality svojich služieb. Tieto hodnotenia sú vypracované na základe Vás, našich zákazníkov, čo nás zároveň zaväzuje a motivuje k stále väčšiemu zdokonaleniu našich znalostí a vedomostí v prospech Vás a Vaších prianí.