Pre rýchly výber kliknite na kategóriu

Kostoly Kultúra Obchod Obľúbené miesta Pub Školy Služby Šport Stravovanie Ubytovanie Voľný čas Zdravie, krása

Po výbere kliknite v článku na ikonu:   Pozrieť virtálnu prehliadku v Google mapách pre prechod do virtuálnej prehliadky   pre prechod na Facebook stránku  pre prechod na web stránky firmy    navigácia do prevádzky

PROGRESS

Návštevy: 2540

DEVERGO bola založená v roku 1980 v Taliansku. Pôvodne sa firma špecializovala na výrobu oblekov, ale v 80. rokoch, kedy talianske značkové džínsy začali byť prevratné, si firma najala mladých talianskych módnych návrhárov a takto vytvorili nové džínsy – značku, ktorá zapadá do nových trendov. Do konca 90tych rokov sa Devergo stal veľmi úspešnou značkou v Taliansku, Brazílií a v mnohých krajinách Európy a Ázie. Dnes sa Devergo džínsy stali módnou značkou zameranou na tých, ktorí hľadajú kvalitne a dobre spracované, zákazkovo navrhnuté a štýlové oblečenie.

RETRO je medzinárodná módna značka nielen pre mladých. Oblečenie Retro má inovatívny módny trend, ktorý v sebe spája predchádzajúce a súčasné módne trendy a predstavuje vysoko kvalitné oblečenie značiek Retro Jeans, Retro Royal a RJ64.