Pre rýchly výber kliknite na kategóriu

Kostoly Kultúra Obchod Obľúbené miesta Pub Školy Služby Šport Stravovanie Ubytovanie Voľný čas Zdravie, krása

Po výbere kliknite v článku na ikonu:   Pozrieť virtálnu prehliadku v Google mapách pre prechod do virtuálnej prehliadky   pre prechod na Facebook stránku  pre prechod na web stránky firmy    navigácia do prevádzky

Moris Slovakia

Návštevy: 3220

 

Spoločnosť Moris Slovakia získava svojich klientov svojou DNA:  Dynamikou, Noblesou a Atmosférou. Osadenstvo nových priestorov spoločnosti ponúka dynamiku náskoku vďaka technike, noblesu úrovne a nevtieravej elegancie a atmosféru priateľského záujmu a ústretovosti voči klientom.

Autosalón Moris Slovakia bol otvorený v apríli 2007. Dva showroomy značiek Audi a Škoda, servisné priestory  s moderným, unikátnym technologickým vybavením a celková rozloha takmer 6 000 m2 ho radia  k jedným z najnovších a najmodernejších na Slovensku. V súčasnosti v Moris Slovakia s.r.o. pracuje takmer sedemdesiat kvalifikovaných odborníkov. Firma vlastní Certifikát manažérstva kvality podľa ISO 9001:2000. V roku 2010 získala od importéra vozidiel ŠKODA ocenenie Best dealer 2009.

Cieľom firmy a jej zamestnancov je poskytovať kvalitné predajné a servisné služby „šité na mieru“ každého jej zákazníka.